Перейти до основного вмісту

Ми - захисники України

Мета: виховувати почуття поваги і гордості подвигами українського народу. Розвивати почуття патріотизму, бажання стати гідними громадянами своєї держави.


Оформлення: український прапор, ілюстрації до теми, ноутбук.


Звучить “Молитва за Україну”.


Ведучий 1
Україна має одну із найбагатших історій світу. Незліченну кількість війн перенесла вона. Українці — це добрий і щирий народ, який має мужніх захисників своєї Батьківщини. Сьогодні ми поговоримо про них і події, які змінили їх життя.

Ведучий 2

Українське козацтво

Козаки — це мужні, сильні і розумні вояки, перевагою яких була хитрість, бойова майстерність і загадковість.

Перегляд відеоролику “Запорізькі козаки”

Козаки були відважними воїнами, які боролися за кожний клаптик української землі.

Звучить пісня “Їхали козаки”.

Ведучий 2

Друга світова війна

Друга світова війна — це ще одне випробування для українського народу. Україна втратила 10 мільйонів громадян. Кожний п'ятий українець загинув. Наша країна зазнала найбільших руйнувань в Європі. Сотні міст і тисячі сіл були стерті з лиця землі.

Довгою була війна. Свою Батьківщину йшли захищати чоловіки, жінки і діти, здобувши перемогу. Але якою ціною?

Перегляд відеоролику “Друга світова війна”.

Ведучий 3

Національно-визвольний рух УПА

Не можна не згадати про національно-визвольний рух УПА. Ця підпільна військова сила мала мету створити незалежну Українську державу і вела боротьбу проти усіх держав, які намагались завадити цьому.

Перегляд відеоролику “Історія ОУН-УПА”.

Ведучий 4
АТО

Бойові дії в Україні згуртували нашу націю. До зони АТО відправились найкращі. Багато з них пожертвували собою заради миру і спокою в українську оселях. Ми повинні шанувати наших захисників, які здійснили справжній патріотичний подвиг. Знайте і пам'ятайте про це!

Перегляд відеоролику “ Присвячується Героям України, які поклали життя за волю та незалежність України”.

Без наших захисників не було б України, синього неба та ланів золотої пшениці. Привітаймо наших майбутніх воїнів, наших майбутніх захисників.


(Привітання хлопців класу)


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Екскурсія по кінно-спортивному клубу

11.05.2017 5-А класу була проведена екскурсія по кінно-спортивному клубу "Шостка"    .

Старий Новий рік. Історія та традиції святкування

мета: поглибити знання дітей про Старий Новий рік;            розвивати пам“ ять, увагу, творче мислення;            виховувати любов і ровагу до українського народу, його звичаїв та традицій. Хід виховного уроку Вступна бесіда Вчитель - Кожне свято по-своєму цікаве. Але що ви знаєте про Старий Новий рік? Оголошення теми і мети виховної години Усний журнал Вчитель — Чим відрізняються юліанський та григоріанський календарі? Учень 1 - Юліанський календар був запроваджений з 45 року до н. е. Юлієм Цезарем. За цим календарем кожні 3 роки повторю ють високосний рік. Тоді календарний рік на 11 хвилин довший астрономічного. Отже, зайвий день утворюється кожні 128 років. Учень 2 - Григоріанський календар визнає кожен 4 рік високосним, виняток — роки кратні 100 тільки тоді, коли вони не діляться на 400. Зайвий день утворюється тільки за 3200 років. Вчитель — Яка історія виникнення С...

Виховна година “Європа – наш цивілізаційний вибір”

мета: ознайомити учнів із загальною інформацією про Євросоюз та його основні органи; сформувати уяву про розвиток Європи. Вчити працювати в групах, висловлювати думки. Хід заходу Європейський союз (ЄС) - це об’єднання Європейських країн, що поєднало європейські народи заради спільного стабільного розвитку. Брюссель — столиця Євросоюзу. Євросоюз був утворений для зближення держав Європи після Другої світової війни. Війни ведуться заради територій та влади над ними. Для уникнення збройних конфліктів країни об’єдналися і стали одним цілим, створивши спільний ринок, гроші, політику. Спершу Європейський Союз був заснований шістьма країнами: Франція; Німеччина; Італія; Бельгія; Нідерланди; Люксембург. Але після цього відбулось сім етапів послідовного розширення ЄС , що наразі нараховує 28 членів. Хронологія вступу країн до ЄС 1957 рік: Бельгія, Німеччина, Італія, Люксембург, Нідерланди, Франція; 1973 рік: ...